Obserwator Finansowy

Obserwator Finansowy to przygotowywane na bieżąco ciekawe i wnikliwe analizy, wywiady, raporty i dane ekonomiczne. Misją Obserwatora Finansowego jest dążenie do stania się źródłem pogłębionej wiedzy dla specjalistów, ale także czytelników, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na drodze poznania nauki tak fascynującej, jaką jest ekonomia.

Dorobkiem Obserwatora Finansowego, działającego od 2009 r., jest kilkanaście tysięcy bezpłatnie dostępnych tekstów, stanowiących przekrój najważniejszych tematów gospodarczych w Polsce i na świecie. Naszymi autorami są eksperci Narodowego Banku Polskiego, a także naukowcy, dziennikarze oraz publicyści specjalizujący się w szeroko ujętej tematyce gospodarczej.

Od grudnia 2021 r. Obserwator Finansowy wydawany jest również w wersji drukowanej, od lutego 2023 r. można go nabyć w kioskach, salonach prasowych i wybranych stacjach paliw. Z kolei kanały YouTube oraz Spotify Obserwatora Finansowego prezentują ekskluzywne wywiady z przedstawicielami banków centralnych i ekspertami ekonomicznymi.

Więcej na stronie Obserwatora Finansowego