Opinie uczestników o pierwszej edycji

Dariusz, zarządzający krajową instytucją płatniczą:

Uczestnictwo w Akademii NBP stanowiło wyjątkową i unikalną okazję, aby osobiście poznać kluczowe osoby odpowiedzialne za politykę pieniężną oraz funkcjonowanie banku centralnego. Było przygodą intelektualną na najwyższym poziomie, zarówno źródłem specjalistycznej wiedzy podanej w sposób merytoryczny, jak i możliwością nawiązania kontaktów z innymi uczestnikami, którzy dzielili podobną pasję do bankowości i finansów.

Dagmara, pracownik banku komercyjnego:

Cieszę się, że miałam możliwość uczestniczyć w inspirującym i pouczającym kursie „Finanse i polityka pieniężna” organizowanym przez NBP. Ciekawe wykłady z możliwością dyskusji ze światowej klasy specjalistami były niezaprzeczalnie wartościowym doświadczeniem. Z niecierpliwością czekam na kolejne edycje.

Dominik, prawnik, pracownik administracji publicznej:

Akademia NBP to przede wszystkim ludzie – wysokiej klasy wykładowcy i słuchacze z różnych instytucji. Jestem wdzięczny za możliwość usystematyzowania dotychczasowej i zdobycia nowej wiedzy którą z pewnością wykorzystam w przyszłości.

Andrzej, pracownik zagranicznego banku komercyjnego:

Odebrałem dziś dyplom ukończenia pierwszego kursu Akademii NBP „Finanse i polityka pieniężna”. Światowej klasy wykładowcy prowadzili zajęcia w formie dyskusji z uczestnikami, co zachęcało do ciekawej wymiany zdań. Oprócz bogatej wiedzy jaką nabyłem o zadaniach NBP, poznałem i wymieniłem doświadczenie z innymi uczestnikami kursu. Podsumowując, treść i sposób prowadzenia zajęć zasługują na najwyższe oceny. Korzystna dla uczestników była również zapowiedź kolejnych kursów Akademii NBP, w jakich będzie można wziąć udział w niedalekiej przyszłości.