Zakończenie studiów MBA. Uroczyste wręczenie dyplomów

Z przyjemnością informujemy, że zakończyły się studia podyplomowe MBA Bankowość i System Finansowy 2023/2024 Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika organizowanych we współpracy z Akademią NBP.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników studiów oraz szczególne podziękowania dla wykładowców, oraz partnerów za zaangażowanie i wkład w rozwój programu studiów MBA Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika. Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza oraz nawiązane kontakty zawodowe przyczynią się do rozwoju kariery zawodowej absolwentów.

Uczestnicy pierwszej edycji studiów MBA Bankowość i system finansowy mieli okazję do pogłębienia swojej wiedzy z zakresu bankowości centralnej, finansów oraz ekonomii na podstawie programu studiów przekazanym przez wybitnych specjalistów i praktyków z Polski i zagranicy.

Wykłady i zajęcia dla uczestników pierwszej edycji studiów podyplomowych MBA Bankowość i System Finansowy prowadzili m. in. prof. Harold James z Princeston University, prof. Barry Eichengreen, z University of California, Prof. Fabio Ghironi z University of Washington, Fabrizio Coricelli z PSME Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne, prof. Fabrizio Giulimondi z Sapienza University of Rome, a także Prof. dr hab. Henryk Wnorowski, członek Rady Polityki Pieniężnej, czy Prof. dr hab. Grażyna Ancyparowicz, były członek Rady Polityki Pieniężnej.

Dzięki zaangażowaniu znakomitej międzynarodowej kadry wykładowców uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w światowej bankowości i systemie finansowym. Ponadto, liczne seminaria i wykłady prowadzone przez ekspertów z Narodowego Banku Polskiego dodawały programowi studiów autentyczności oraz praktycznego wymiaru przekazywanej wiedzy.

Zapraszamy do dołączenia do elitarnego świata MBA w Szkole Głównej Mikołaja Kopernika!

Zainteresowanych kolejną edycją studiów MBA „Bankowość i System Finansowy”, zapraszamy do śledzenia strony SGMK www.sgmk.edu.pl oraz mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.